RPG Świat Systemu

TUTORIALE

Tutaj macie spis wszystkich dostępnych tutorialów.

 

 

Tutorial - w wyniku spełnienia określonych wymagań, wzięcia udziału w określonych sytuacjach, spotkaniu określonych osób lub wykonaniu określonej czynności, zostaje odblokowany Tutorial.

 

 

Ekwipunek - po powiedzeniu 'ekwipunek' pojawi się on przed wami i tylko wami. Przedmioty spoza ekwipunku lub niewyposażone nie wracają z Graczami po śmierci tak samo jak przedmioty zdobyte w ostatniej lokacji lub zużyte. Przedmioty w ekwipunku nic nie ważą, nie zajmują miejsca oraz nie mogą zostać skradzione.

 

Kryształ ogniskowy - aby go użyć, musisz zamknąć go w obu dłoniach, nad powierzchnią, którą chcesz zapalić, skupić się na rozmiarze ognia który chcesz osiągnąć i powiedzieć [Incendio]

 

Używanie łuku - by użyć łuk musisz mieć manę. Naciągasz cięciwę, od razu skupiając energię, otwierasz dłoń, wypuszczając ją, ale NIE przerywasz skupienia. Jeśli robisz to poprawnie, cięciwa nie wróci spowrotem do początkowego położenia ani nie zrani ci palcy. Następnie musisz zdecydować jak silny chcesz mieć pocisk, tracisz odpowiednią ilość many, a przed cięciwą powstaje kula many, która po wypuszczeniu leci prosto w przeciwnika.

 

Śmierć - Po śmierci wracacie na początek ostatniej lokacji, sumujecie wszystkie statystyki i dzielicie na liczbe kategorii do których zostały przypisane. Tyle punktów w sumie musicie odjąć od swoich statystyk.

 

 

 

 

 

1

liczba wyświetleń strony

1

liczba odwiedzających


Dodaj komentarz


Dodaj

Nie lubię gdy na dole nic nie ma, więc niech będzie to! >~<
© 2013-2020 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl